Тур сборный ТАТРЫ + ENERGYLANDIA

  

Дати:   тур в архіві під групове замовлення .

У програмі туру: Краків, Краківський ЗОО, Закопане, о.Морське Око, Словаччина (Стежка над кронами+Термали), Польські термали та ENERGYLANDIA

1 день. 6.00. год. - виїзд на кордон із Польщею. Перетин кордону.

Прибуття до Кракова. Знайомство із вікна автобусу з культурною столицею Польщі - містом Краків, містом, яке стоїть на річці Вісла, місто із багатовіковою історією, місто - легенда.

  

Краківський зоопарк (за дод.плату: 5€+ вх..квитки) - улюблене місце для дітей та дорослих з 1929 року, де налічується майже півтори тисячі мешканців. Тут ви зможете побачити найрізноманітніші тварини, такі як зебри, жирафи, олені, слони, ведмеді, тигри і багато інших. Особливою гордістю в зоопарку вважаються птиці, який нараховується кілька сотень. Найкрасивіша пташина колонія - рожеві фламінго, а прямо біля ваших ніг можу вільно пробігти павичі, які вільно гуляють по доріжках. Вільний час 2,00 год..

Якщо час дозволить, пішохідна вечірня екскурсія по Кракову «Королівською дорогою» (за дод плату -10€). Місто - дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того, щоб від Барбакану пройтися Флоріанською вулицею до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шаховою забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс-Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенниці - торгові ряди з різноманітними сувенірами і виробами краківських ремісників, Маріацький костел - базиліка, в якій знаходиться унікальний деревяний готичний вівтар. (1,5 год.)

Приїзд в Закопане. Поселення. Обідо-вечеря. Ночівля.

2-й день

Сніданок. Ознайомлення із курортом Закопане. Огляд панорами Татр із вершини гірського хребта між горами Поляна Шимашкова та Губаловка (Папська дорога). Тут Ви зможете факультативно покататися на кінних бричках, посидіти в колибах, милуючись краєвидом Татр, купити сувеніри. На г. Поляна Шимашкова ми піднімаємося крісельним витягом, а з г. Губаловка спускаємося фунікулером (за дод плату вх..квитки)..

  

Вільний час. Пропонуємо провести на гуральському базарі під г. Губаловка. До Ваших послуг: сувеніри, гуральський сир (ощипек) та багато цікавинок,... Радимо прогулятися центральною вулицею Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, посидіти в гуральських колибах біля палаючого багаття , послухати гуральську музику та зїсти оригінальні гуральські страви. А на любителів солодощів чекають цукерні.

Обідо-вечеря. Вільний час.

Радимо відвідати Аквапарк (за дод. плату - вх.квитки), де Ви можете поплавати у відкрити та у критих басейнах, відвідати термальний басейн, посидіти в джакузі чи просто спуститися з водяних гірок.

Ночівля.

3-й день

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо :


  


Факультативна поїздка на озеро МОРСКЕ ОКО (за дод.плату - 20€ + вх. квитки (дор.-10 зл., діти - 5 зл., діти до 7 р.- безкоштовно)). Озеро Морське Око, куди веде стежка, призначена для всіх, включаючи маленьких дітей і людей з обмеженими можливостями. Від входу до національного парку до самого озера йди приблизно 8 км. Відтак дорога до озера займатиме 2,5 години, а назад - 2 години. Траса легка - асфальтована дорога, що плавно підіймається вгору. Пройшовши приблизно годину, мандрівники минають Водоспад Міцкевича, шум якого чути ще здалеку. Частину маршруту можна проїхати кінними бричками (за дод.плату).

При поверненні, пропонуємо факультативно відвідати один із термальних комплексів: «Terma Bania» (за дод. плату - вх..квитки (www.termabania.pl) чи «Терма Буковинька» (за дод. плату - вх..квиткиС. (www.termabukowina.pl). Право вибору за супроводжуючим.

Обідо-вечеря.

Факультативно пропонуємо Розбійничий кулік (за дод.плату - 30€, при умові не менше 20 чол.). Катання на возах з факелами та пікнік із смаженими ковбасками біля багаття на природі.

Ночівля.

4 день

Сніданок. Факультативна поїздка у Словаччину в Бахледову Долину та термали Врбов (за дод.плату: 20€+ вх..квитки)

  

В Бахледовій Долині збудована чудова Стежка над кронами дерев (вартість вх..квитки ~11€/ос.). Саме тут Ви зможете пройтися унікальною деревяною Стежкою над кронами дерев, яка в кінці піднімається у формі спіралі на 32 метки, а на самій вершині башти можна знайти 360° оглядовий майданчик, де перед Вами відкриються надзвичайно гарні краєвиди Белянських Татр, Пенін та Замагуріє.

Термальні купальні Врбов (вартість вх..квитки за 2,5 год - 14€)- саме тут ви знайдете геотермальну воду природного походження видобуток з глибини більше 2000м), яку вважають однією із кращих мінеральних вод в Центральній Європі із вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин, які мають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру та серцево-судинну систему. Температура води сягає 26°C, 38°C, 59 °C. Повній релаксації сприяють форсунки зі струменями води, що знімають напругу мязів.

Якщо комусь потрібна допомога фахівця, йому можуть допомогти тайська та інші види масажу.

До послуг відвідувачів бар із закусками можна добре поїсти в Колибі, яка знаходиться прямо на території термальної купальні.

Повернення в Закопане. Обідо-вечеря. Ночівля.

5-й день

Сніданок. Виселення. Переїзд в найбільший парк розваг Польщі -ENERGYLANDIA https://energylandia.pl/

  

(за дод.плату: 5€+вартість квитків), який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерголандія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на великій площі розташовані близько 80 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 80 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

Для відвідувачів: два театри і два амфітеатри, кіно 7D, показ фільмів для дітей та молоді в 3D-технології при підтримці додаткових спецефектів.

В парку багато різноманітних зон, які цікаві як для дошкільнят так і для дорослих.

Збір групи. Зупинка на вечерю (за дод.плату). Повернення в Україну.

6-й день
Прибуття до Львова.

 

Вартість на особу - 275 y.o. у складі групи

У вартість входить:

!!!УВАГА!!! Діти можуть бути розміщені в номерах по 4-5 чол.

У вартість не входить:

Вартість квитків у Парк розваг «ENERGYLANDIA»

Груповий квиток (групи збірні) при групі не менше 15 осіб (діти до 3-х років не враховуються):

Сезон низький  01.04.2023-23.06.2023/ 04.09.2023-29.10.2023

Високий сезон  24.06.2023-03.09.2023

Квиток для дітей до 3 років (при наявності документу, де вказаний вік та при умові згоди на ксерокопію)

0,95 зл. Сезон низький / 0,95 зл.Високий сезон

Квиток груповий для дітей зростом до 140 см.

109 зл.Сезон низький / 119 зл.Високий сезон

Квиток груповий звичайний вище 140 см.

159 зл.Сезон низький /169 зл.Високий сезон

УВАГА!!! Дана вартість квитків зберігається та при умові, бронювання та оплаті разом із туром

УВАГА!!! Гарантований аванс на екскурсії - 20 € .

• Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з не туристичною метою.

• Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії але не на квитки.

• У разі не замовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

Примітки:

· Фірма залишає за собою право заміни порядку подачі і часу екскурсій або заміни їх на рівноцінні.

· Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в 3-4х номерах!!!

· Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д

· Розпивання алкогольних напоїв та вживання їжі в автобусі заборонено.

· Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.

· У вільний час автобусне обслуговування не передбачене.

· Мінімальна кількість для проведення факультативних екскурсій 15 чоловік.

· Туроператор не несе відповідальності за дії консульських, прикордонних, митних служб і порушення туристами законів країни перебування, а також за затримки на дорогах та черги, повязані з проходженням митного і паспортного контролю!

· Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.

· При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

· Туроператор не несе відповідальності за життя і здоровя туриста на території Парку розваг. Перебування в Парку відповідно до правил поведінки закладу https://energylandia.pl. Відповідальність за межі не повнолітніх дітей несуть батьки або їх довірена особа, які повинні знаходитися на території парку в супроводі з дітьми.

Тур тільки для власників біометричних паспортів та власників віз.

· Вартість вхідних квитків може змінюватися, залежно від політики керівництва екскурсійних закладів і не залежить від туроператора.

· Туроператор не несе відповідальність за погодні умови та на дозволи на подорожі від МОЗ в умовах COVID -19, які можуть вплинути на виконання програми туру .

При замовленні туру ціна та програма підлягають уточненню.

Оплата здійснюється в національній валюті по комерційному курсу на день оплати.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© ПП "Галиция-тур" 2002-2024 | Все права защищены.