Тур для дітей Львів+Закарпаття

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Ужгород-Мукачево-Берегово-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.


1 день

Самостійне прибуття до Львова 12:30.Зустріч на вокзалі представником компанії.

  

Трансфер в хостел.Заселення відповідно до розрахункового часу, за раннє заселення доплата. Речі можна залишити безкоштовно на рецепції.

Всупереч громадській думці, що казок не буває, а казкових міст тим більше, можна з повною впевненістю стверджувати, такі міста на нашій Землі є, а Львів один з них! Пропонуємо Вам, маленькі друзі, перевірити це сьогодні.
  
Прийшов час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Пішохідна оглядова екскурсія «Казковий Львів», під час якої Ви:
Насолодитеся прогулянкою по Середньовічним вулицям, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО» .Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста. Ви відвідаєте Ринкову площу, де архітектурний ансамбль- своєрідний музей під відкритим небом, познайомить Вас з різними архітектурними стилями, історіями і легендамі.Побуваєте в лабораторії алхіміка (+ вх.квиток), частково пройдете по слідах «Трьох мушкетерів», а також побачите, як виглядав засновник міста мужній князь Данило Галицький і сфотографуєтеся біля пам'ятника «Риба» або «Риба, яка посміхається».Так само побачите «Дім легенд» і годинник, що показує львівський час. (3 години)
На сьогоднішній день знайомство з казковим містом закінчилося, але завтра на Вас чекають нові пригоди.Вільний час.

19:00 вечеря. Самостійне повернення в хостел.

2 день

Виселення. Зустріч з гідом. Сніданок в кафе міста.Переїзд в Закарпаття.

  

Переїзд в урочище Берегвар - де Вас очікує прогулянка «Романтика графського палацу». Ви прогуляєтеся по території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів (нині санаторій «Карпати»), спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, спробуєте воду з Джерела Краси, досхочу нафотографуєтесь серед кольору сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарвності буків і грабів восени або засніженій зелені сосен і ялин взимку ...

Час для обіду.
Переїзд в м.Ужгород.Оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з оглядом Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, прогулянка по історичному центру стародавнього і вічно молодого Ужгорода, прогулянка по липовій алеї - вул.Корзо.
Переїзд в м.Мукачево-друге за величиною місто Закарпатської області.Обзорна вечірня екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою.Прогулянка історичним центром міста.

Поселення.Вечеря.Вільний час для відпочинку.

3 день

Сніданок.Виселення.

  

Відвідування Мукачівського замку - одного з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІV-ХVІІ ст. - замку «Паланок».
Переїзд в м.Берегово. Пішохідна прогулянка по маленькому містечку Берегово з австро-угорської архітектурою, де переважання угорського населення відчувається на кожному кроці - це частинка Угорщини на території України!
Обід.
Відвідування критого термального басейну «Жайворонок» (вхід за додаткову плату).
Повернення до Львова орієнтовно 21:00.Вечеря.Поселення.

4 день

Виселення. Зустріч з гідом. Сніданок в кафе міста.

  

Сьогодні ми запрошуємо Вас в подорож по Королівству Галичини і Лодомерії, що колись входило до складу Австро-Угорської Імперії. В цей час місто розвивалося швидкими темпами і дуже сильно розширилось.
Вам цікаво, яким був Львів, хто жив тут, що було винайдено? Тоді швидше збираємося на екскурсію.

10:00 Пішохідна оглядова екскурсія «Австрійський Львів», де Ви, друзі, побачите:
«Перший львівський хмарочос», дізнаєтеся, де була винайдена перша гасова лампа, почуєте історії про перший трамвай і Оперний театр - архітектурну перлину у Львові. Дізнаєтеся історії про пасаж Гаусмана. Далі побачите університет ім. І.Франка - один з найстаріших університетів України, а також справжні палаци королів та імператорів - палац Бєльських і Сапег, гігантський Поштамт кінця 19 століття. ( 3 години)

Настав час підкріпитися обідом в одному з кафе міста.

Далі Вас чекає відвідування Інтерактивного музею -Таємної аптеки рубежу XIX - ХХ ст. Ви зможете перенестися в ту епоху разом з провідником-фармацевтом. Відчуйте себе древнім алхіміком, продегустувавши чудодійний «аптечний еліксир», а також зможете придбати незвичайні ліки: таблетки від нудної роботи, від заздрості, для щастя .... (+ вх. Квиток).

На сьогодні Ваша прогулянка по королівської частини міста підійшла до кінця, але на цьому ми не прощаємось і чекаємо Вас у Львові в наступний раз.

З 15:00 Вільний час для покупки сувенірів, Факультативних майстер-класів і квестів  event-galicia.lviv.ua для дітей.
Самостійний трансфер на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу услуг.Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах.

Вартість туру під запит.

На 10 дітей -1 керівник безкоштовно!
У вартість включено: Львів

У вартість включено: Закарпаття

У вартість не включено:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.