Тур для груп «Квітка в камені»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Кам'янець-Подільський-Бакота -Хотин- Чернівці-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.
  
1-й день
08:00 Виїзд зі Львова (зал.вокзал) в Кам'янець-Подільський.

Переїзд до Скали-Подільськоъ, де можна побачити руїни замкового комплексу, побудованого на Скалі-над-Збручем, який наряду з Кам'янцем, Червоноградом, Бакотою і Брацлавом вважався одним з найбільших, укріплених міст Поділля. Також зможете помилуватися типовими для Поділля пейзажами.
Прибуття в м.Кам'янець-Подільський - екскурсія оглядова по  місту семи культур, де чудова єдність ландшафту та архітектура міста, майстерність багатьох поколінь зодчих,що довершили геніальне творіння природи, захоплювали гостей в усі часи.

Вас чекає відвідування знаменитої фортеці, яка здивує не тільки шанувальників фортифікаційної архітектури. Ця приголомшливої ​​краси «квітка» ось вже більше шести століть захоплює кожного, кому довелося її побачити. Гармонійно вписана в казковий ландшафт середньовічна фортеця, укладена в петлю річки, - одна з найцікавіших і найгарніших історичних пам'яток, що входить в число семи чудес України.Унікальність потужного оборонного комплексу, який зберігся до наших днів значно краще, ніж інші фортифікаційні споруди на території країни, - в гармонійному поєднанні природного захисту і створених людиною неприступних укріплень (Вхідний квиток оплачується додатково).

Поселення в готель. Вільний час.

2-й день
Сніданок.

  

Поїздка в Бакоту - мальовниче місце на березі багатоводної річки Дністер. Вперше Бакота згадується в літописі 1024 року. У XIII столітті це вже велике місто, найважливіший політико-адміністративний центр Дністровського Пониззя (з XIV століття XIII-XIV ст. Територія між Дністром і Південним Бугом) .Історія Бакоти закінчилася в 1981 році, коли в ході будівництва Новодністровської ГЕС населення було виселено, а сам населений пункт повністю затоплено водою.Сьогодні Бакотою умовно називаються місця вздовж берега Дністра, розташовані по сусідству із залишками монастиря. Поїздка здійснюється за сухоъ погоди.

Мальовничі пейзажі затоки, насичене ароматами трав і рослин п'янке повітря, стародавні келії в скелі і останки скельного монастиря, цілющі джерела, багата історія мало кого залишить байдужим.

Повернення в готель.Вільний час.

Факультативно рекомендуємо річкову прогулянку на теплоході по Дністровському каньйону.
Природа Дністровського каньйону своєрідна і неповторна: круті скелясті або лісисті береги, дика і незаймана природа, мальовничі острови. Громадськість не помилилася, визнавши в 2008 році Дністровський каньйон одним з 7-ми природних чудес України. Тривалість прогулянки 1 година. Поїздка здійснюється за гарної погоди (оплачується додатково).

3-й день

Сніданок.Виселення.

  

Переїзд в Окопи, де ми побачимо залишки фортеці 17 ст. і панораму відразу двох річок - Дністра і його притоки Збруча. Прибуття в Хотин - одне з найдавніших міст Бессарабії і Буковини. Відвідування Хотинської фортеці, яка за сім сотень років побачила всякого, але, незважаючи на похилий вік, відмінно збереглася, і оборона якої прославила українських козаків і гетьмана Петра Сагайдачного під час війни 1621 року.

Переїзд в Чернівці. Екскурсія по столиці Буковини, відомої своїми палацами, храмами і житловими будинками. Тут багато пам'яток архітектури європейського рівня, створених ще в XVII-XVIII століттях, що непогано збереглися і до нашого часу. Не випадково, Чернівці «охрестили» симбіозом пам'ятників зодчества, які є сьогодні архітектурною окрасою Відня, Праги і Парижа.
 
Вільний час. Переїзд до Львова.Бажаючі можуть виїзжджати додому потягом з м.Чернівці.
Повернення до Львова орієнтовно 23:00.
 
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.

Вартість туру з особи. під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.