Тур для груп Карпати+«Колочава-село 10-ти музеїв»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-«Скелі Довбуша»-Синевирське озеро-«Колочава-село 10 музеїв»-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день
Збір групи у Львові. 08:30 виїзд в Карпати.

Переїзд на територію Ботаніко-геоморфологічний заповідника «Скелі Довбуша» - місце паломництва туристів і альпіністів. Своєю назвою ці скелі зобов'язані ватажку народних опришків Олексі Довбушу.
Це одна з найбільш відомих природних пам'яток Західної України, розташована в Долинському районі Івано-Франківської області поруч з с. Бубнище на висоті майже 670 метрів над рівнем моря. Скелі Довбуша являють собою групу скельних останців висотою до 80 метрів, розкиданих по буково-ялиновому лісі, який лише додає чарівності цього місця - природа тут настільки чиста, що близька до первозданной.Пішохідна прогулянка по території заповідника. Вільний час.
Переїзд с. Вишків на ГК «Ялинка», розміщення.
Вільний час для прогулянок на свіжому повітрі. У готелі можна відвідати басейн, соляну кімнату, сауну, більярдний зал (за додаткову плату).
Мальовниче село Вишків розташоване на схилах Карпат на висоті 930 м на рівнем моря. Високі незаймані гори, стрімкі гірські річки і галасливі водоспади додають особливої ​​привабливості цьому гірськолижному центру.

2 день
Сніданок. Звільнення номеров.

Переїзд на територію Синевирського національного парку, де знаходиться чарівне «Морське око» - найбільше гірське озеро України, яке виникло 10 тис. років тому на висоті 987 м над рівнем моря, середня площа 4-5 гектарів, його середня глибина становить 8-10 м, максимальна - 22 м. Прогулянка по території парку.
Переїзд в село «Колочава - село 10-ти музеїв» з 7-ма тисячами експонатів, що ознайомлять з 300-річної історією культури і побуту місцевих жителів. Одним з найпопулярніших музеїв є музей-скансен «Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите в село стародавньої Верховини (дод. вхідні квитки).
Єдиний в Україні музей історії залізниці «Колочавська вузькоколійка» відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза і 10 вагонів. Кожен вагон відтворює процес транспортування (дод. вхідні квитки).
За гарної погоді відвідування музею «Колочавський бокораш» - наймолодший в Колочаві, проте один з найцікавіших. Його називають філією відомого музею лісу і сплаву з Чорної Ріки, який знищив повінь. Вас ознайомлять з технологією вирубки і сплаву лісу по річці, розкажуть про найдавнішу професію бокораша. Також тільки тут ви зможете сфотографуватися на цьому бокор (дод. вхідні квитки).
Обід в національній колибі.
Продовження подорожі, відвідування школи - музею на Закарпатті «Радянська школа» ,яка передає атмосферу навчання в 60 -70 - х роках минулого століття. Тут ви зможете ознайомитися з історією колочавської державної школи, побачити всі атрибути виховання молоді в комуністичному дусі. (дод. вхідні квитки) Відвідування музею «Чеська школа», що відтворює умови навчання при чеській владі на Закарпатті (1919-1939 рр) (дод. вхідні квитки)
Переїзд до Львова. Орієнтовне прибуття 22:00-23:00.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.
Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і корки на дорогах!

Вартість туру під запит

У вартість входить:

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.