Тур для груп «Магія зимових Карпат»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Гірськолижний комплекс «Плай»-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих білим покривалом або освітлених яскравим сяйвом дня ... Зупинитися на мить і прислухатися до свисту вітру і шуму лісу ... Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Чисте повітря і незаймана природа ясно дадуть вам зрозуміти -ви нарешті в Карпатах!

  

08:30 Трансфер Львів - Карпати- Гірськолижний комплекс «Плай», який знаходиться в Сколівському районі Львівської області в оточенні Карпатських гір, де можна відпочити будь-якії категорії людей.

Саме тут Вам запропонують зимовий відпочинок в Карпатах з усіма зручностями. Перш за все, тут цікавий відпочинок для любителів катання на лижах і сноубордах.

Також комплекс має в своєму розпорядженні таку інфраструктуру: кафе, ресторан, спа-центр, сауни, басейни, тренажерні зали, готелі, медпункт, автостоянка і інші елементи інфраструктури для відпочинку. Серед послуг є прокат лижного спорядження і лижна школа для початківців.

Опис трас: На комплексі для катання на лижах і сноубордах є шість трас, найдовша з яких має довжину 1200 метрів. Перепад висот становить 260 метрів. Є два чотирьох-крісельні підйомники фірми Доппельмайр (довжиною кілометр кожен) і один бугель. Бугельний підйомник обладнаний на трасі для початківців. Також є окрема маленька траса для дітей та дитячий майданчик.

Вільний час для катання і відпочинку до 17:00.

  

Бажаючі відпочити в Комплексі "Золота Форель" (http://zolotaforel.ua) можуть залишитися по дорозі в Коростеві і приєднатися по дорозі назад о 17:00 до групи.Лікувально-розважальний комплекс «Золота форель» знаходиться в селі Коростів Сколівського району Львівської області біля річки Бутивля.Комплекс відомий тим, що тут є чан з мінеральною водою з високим вмістом сірководню і форелеве господарство.

Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв, серед яких страви з мангалу, фірмові страви з рибою, страви з печі. Основною родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмову страво. Зимова риболовля Карпатської форелі з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалки!

Так само Ви можете скупатися в чавунному чані, куди подають мінеральну воду з місцевого джерела з вмістом сірководню. Під чаном розпалюється багаття, за допомогою якого вода підігрівається до 40 ° С. Одночасно в чані можуть перебувати шість осіб.Поряд з чаном протікає річка Бутивля, на якій споруджена маленька гребля, що дозволяє після теплої води спробувати купання в холодній гірській воді (бронювати заздалегідь).

Вільний час для відпочинку.

Прибуття до Львова орієнтовно в 19:30-20:00 в центр міста.

Вартість поїздки: під запит.

У вартість входить: груповий  трансфер Львів- Коростів-КГ Плай-Коростів-Львів, супровід по маршруту.

Додатково оплачуються: квитки на підйомник, прокат спорядження, харчування, купання в чані, особисті витрати. Страховка категорії А, покриття: НС 1000 грн., МС 5000 Грн. - СК «Еталон»;

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.