Тур для груп «Цілющі води Закарпаття»

Літній відпочинок в Закарпатті - це чисте повітря, вражаюча краса природи, оздоровлення та накопичення яскравих емоцій до наступного сезону.

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-оз.Синевир-с.Міжгір'я -с.Шаян-с.Солотвино-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1-й день

Збір у Львові. 08:00 Виїзд в Закарпатську обл..

Переїзд на територію Синевирського національного парку, де знаходиться «Морське око» - найбільше гірське озеро України, яке виникло 10 тис. Років тому. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитний, а з висоти, як синє око в оточенні могутніх лісів.Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Вільний час для насолоди природою, прогулянок, сплаву на плотах по озеру, кінних прогулянок.
Переїзд в с.Міжгір'я - мальовниче селище в гірській улоговині поблизу гір Кам'янка (1587 м) і Кук (1365 м) на березі р. Ріка в оточенні полонин Боржава і Червона.
Факультативно підйом на г. Маковиця на 3-х крісельному витягу, висота на рівнем моря якої -750 м, перепад висот 300 м. З оглядового майданчика відкривається чудова панорама - Боржавський гірський хребет, Синевирський перевал, гора Кук, селище Міжгір'я, мальовничі полонини. Фотопауза на вершині гори.
Після милування красотами пропонуємо насолодитися і карпатською кухнею. Запрошуємо на пікнік.
Переїзд в Шаян - бальнеологічний курорт «Шаян» .Відвідування Шаянського озера або «Сілоамська купальня» - зона відпочинку бальнеологічного курорту «Шаян». Цілющі властивості води - одна з найголовніших характеристик шанованого джерела. Тут є прокат човнів і водних велосипедів, обладнані пляжі і Приозерне кафе.
Вільний час для літнього відпочинку.
Поселення в готель в Шаянському р-н. Відпочинок.

2-й день

Сніданок. Виселення.
Переїзд в курортне селище Солотвино.Основне багатство цієї землі - родовище солі і озера. Солотвинські солоні озера завжди приваблювали туристів з усієї країни, адже таке унікальне явище не можна зустріти більше ніде в Україні. Закарпатське мертве море - іноді ласкаво називають ці озера.Вода тут дуже солена (30-32 г / л) і корисна для лікування ряду захворювань.

Вільний час для оздоровлення, водних, грязьових і сонячних процедур.

О 16:00 виїзд до Львова.

Орієнтовне прибуття о 22:00 на вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг. Туроператор не несе відповідальності за погодні умови і коркина дорогах!

Вартість туру під запит

У вартість входить :

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.