Основні правила та рекомендації

Просимо ознайомитися з основними правилами і нашими рекомендаціями під час Вашої подорожі:

На час карантину всі мають дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19):

Готель
Розрахунковий час в готелі. У більшості готелів заселення відбувається з 14:00, а виселення в 11:00 або 12:00. Прохання уточнювати розрахунковий час в готелі або у менеджера.
Раннє заселення / виселення. Якщо Ви хочете гарантовано заселитися або виселитися в номер до або після розрахункового часу - прохання заздалегідь потурбуватися про такі послуги. Доплата може становити як за добу,пів доби, фіксовану вартість-прохання уточнювати у менеджера.
Особисті речі.Як правило, всі готелі надають безкоштовну послугу - зберігання речей в камері схову або на рецепції в день заїзду / виїзду. Цінні речі і документи прохання зберігати тільки в сейфі!
Додаткові послуги в готелі. У готелях тур класу (нижче 4 ****) фена, праски, холодильника, халатів, тапочок - немає. Якщо в номерах є міні бар - наповнюється за додаткову плату. Вартість додаткових послуг прохання уточнювати у адміністратора готелю.
Пошкодження майна. Сплачується готелю виходячи з вартості нанесеного збитку. Якщо Ви помітили поломку або пошкодження в номері при заселенні - прохання проінформувати адміністратора.
Туристи,які подорожують одні, якщо не бронювали наперед одномісне розміщення, можуть бути розміщені при 2-х або 3-х місному розміщенні на підселення. Додаткове місце може бути у вигляді додаткового ліжка, дивана, євро розкладачки.
Умови розміщення в номері.Більшість номерів передбачає двомісне розміщення. Якщо номер передбачає додаткове місце-воно може бути у вигляді додаткової ліжка, дивана, євро розкладачки.
Правила поведінки.Прохання дотримуватися тиші після 22:00.

Траспорт
Посадкове місце визначається по мірі надходження бронювань. Місце Ви можете дізнатися у керівника групи на посадці. Прохання звернути увагу, що спинки сидінь в останньому ряду не відкидаються.
Вид транспорту в збірних екскурсійних турах залежить від сформувалася групи. Перевезення здійснюються: При групі від 3 до 8 осіб - міні вен або мікроавтобус на 8 місць. При групі від 8 до 18 осіб-мікроавтобус на 18 місць. При групі від 19 до 25 місць - мікроавтобус на 20 - 27 місць. При групі більше 27 осіб-автобус 30 - 49 місць
Напої в транспорті не передбачені. Під час переїздів передбачені санітарні зупинки. Санітарні зупинки-Користування санвузлом в салоні автобуса, навіть при його наявність, не передбачене. По маршруту передбачені санітарні зупинки кожні 3-4 години. Про місце і час санітарних зупинок по маршруту Ви будете проінформовані керівником групи. Непередбачені зупинки можливі тільки у випадку форс мажорних обставин.
Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено. Транспорт їде чітко за вказаним маршрутом.
Правила поведінки. Категорично забороняється пересуватися по салону під час руху транспорту,відволікати водія під час керування транспортом. Всі побажання і прохання щодо екстрених зупинок і регулювання тепла або охолодження здійснюються через керівника. Палити і розпивати алкогольні напої в транспорті заборонено.

Речі
Незважаючи на терміни Вашої поїздки, обов'язково візьміть у дорогу хоча б одну теплу річ - куртку або светр, теплі шкарпетки; парасольку чи плащ-дощовик. Якщо у Вашому турі передбачено відвідування аквапарків (басейнів, термальних купалень, готелі з басейнами) або відпочинок на море, візьміть з собою купальник, пляжний рушник, гумові тапочки. Якщо пляж галечний, вам знадобляться спеціальні тапочки для купання.Перш за все, одяг повинен бути комфортним, зручним, краще з кількох шарів - щоб можна було легко роздягтися в автобусі і одягнутися тепліше при виході на екскурсії. Взуття для пішохідних екскурсій повинне бути максимально зручне, без каблуків і бажано непромокаюче.Якщо Ви плануєте відвідувати концерти або вечірні шоу, подбайте про те, щоб Ваш одяг виглядав відповідно. Рекомендуємо мати головний убір від сонця в літніх турах! Не забудьте і про сонячнї окуляри.

Гід-супрводжуючий 
Гід-супроводжуючий групи - це уповноважений представник туроператора на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру. Гід-супроводжуючий перебуває з групою в рамках програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, настанні страхового випадку, втрати документів або речей туриста, або інших випадків, коли турист не може продовжити подорож у складі групи, пріоритетом в діях гіда-супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Гід-супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не покидаючи групу, або може залишити її в тому випадку, якщо це не обмежує інтереси групи і не загрожує зміною програми.Супровід керівником групи чітко в рамках програми. У вільний час - супровід керівником групи не передбачено.В обов'язки гіда-супроводжуючого групи входить:

Мова проведення та шляхової інформації по маршруту (українська/російська).
Тури за кордон-в більшості або повністю російською мовою.
Тури по Україні-якщо в групі всі громадяни України - українська мова.

Страхування
Страхова компанія Туроператора страхує тільки туристів від 2 до 70 р.Тому прохання туристів,які не потрапляють під цю вікову категорію, подбати про страхування самостійно. Туристи-Нерезиденти Україні, залишаючи свою країну повинні застрахуватися - переконливе прохання не бути безтурботними до свого здоров'я! З умовами страхування наших партнерів Ви можете ознайомитися на сторінці http://www.etalon.ua.Під час Вашої подорожі оригінал (у разі індивідуального поліса) або копія (у разі групового бланка) медичної страховки повинні постійно перебувати у керівника группи або туриста на руках протягом всієї поїздки. У разі настання страхового випадку в обов'язки гіда НЕ ВХОДИТЬ супровід туриста, гід залишається з групою і може допомогти тільки рекомендаціями.

Якщо Ви запізнилися
Якщо Ви запізнилися, пріоритетом керівника є робота з групою і виконання програми.
Якщо Ваш транспорт, яким Ви добираєтеся до місця відправлення в подорож спізнюється - просимо поінформувати нас для можливості надання вам посильної допомоги.
Якщо ви не повідомили про Ваше запізненняі, транспорт відправляється за графіком. Наздоганяти групу Вам доведеться самостійно і за свій рахунок.
Якщо Ви запізнилися до місця збору по маршруту, про який Вас поінформував керівник або інформація зазначена у вас у програмі, або відстали від групи-в такому випадку група відправляється за графіком і наздоганяти її Вам доведеться самостійно і за свій рахунок.
Просимо давати дійсні контактні телефони для зв'язку з Вами.

Правила поведінки.

Шановні Туристи, дуже просимо не спізнюватися! Час, витрачений на очікування-скорочує Ваш час на екскурсії і вільний час! Ставтеся з повагою до всіх туристів в групі і намагайтеся бути організованими і максимально раціонально використовуйте свій час.

НЕ ЗАБУДЬТЕ З СОБОЮ: документи,що підтверджують особу; зарядні пристрої; фотоапарат або відеокамеру зазняти Ваші моменти життя; дрібну готівку; посмішку і гарний настрій!

ПРИЄМНИХ ВАМ ВРАЖЕНЬ!

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.