Тур для груп «4 дні Закарпаття»

Під організовану групу.
Маршрут:
Львів- водоспад «Шипіт»-Синевирське озеро-Мукачево-замок Паланок-«Термальні води Косино»-Берегово-«Замок кохання» Сент-Міклош-замок графа Шенборна-Урочище «Воєводино» -Ужгород-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час.

1 день

Львів.Збір групи о 08:30 на залізничному вокзалі. Переїзд в Закарпатську область

Тури Закарпаття

 Прибуття у с. Пилипець,за наявності сухої погоди прогулянка до 12-метрового водоспаду «Шипіт»(вхідний квиток), який знаходиться на річці Пилипець в межах полонини Боржава, біля підніжжя гір Великий Верх і Гимба. Водоспад спадає вниз численними мальовничими каскадами. Біля водоспаду є оглядові майданчики, затишні альтанки, безліч гарних пейзажів, де можна зробити чудові пам'ятні фотографії.

Переїзд на територію Синевирського національного парку (вхідний квиток), де знаходиться «Морське око» - найбільше гірське озеро України, яке виникло 10 тис. років тому. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною, а з висоти, як синє око в оточенні могутніх лісів.Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря.Природа в околицях як ніде благотворна, хвоя вікових карпатських смерек наповнює повітря цілющим ароматом. Природа біля озера століттями залишається незайманою.

Вільний час для насолоди природою, прогулянок, сплаву на плотах по озеру, кінних прогулянок.За бажанням обід з традиційних страв в колибі (оплачується самостійно).
Переїзд в Мукачівський р-н.Пізнє поселення. Вільний час.

2 день

Сніданок.Продовжимо знайомство із Закарпаттям.

Закарпаття екскурсії

09:00 Під час оглядової екскурсії «Місто над Латорицею» відбудеться знайомство зі стародавнім і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою, а також другим за величиною містом Закарпатської області.Ви прогуляєтеся історичним центром міста, оточеному колись міською стіною.Відвідаєте Мукачівський замок - один з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'ятка Закарпаття ХІV-ХVІІ ст. - замку «Паланок»(вхідний квиток). Вільний час.

Факультативно екскурсія «Угорський чардаш» (додатково сплачуються Вхідні квитки оплачуються додатково в залежності від статусу  і дегустаціі.Мінімальна кількість 15 осіб): Переїзд в с.Косонь, комплекс «Термальні води Косино» www.kosino.com.ua, що розташований на території 200-річного дубового гаю площею 8 гектарів.На території комплексу розташовано сім басейнів, чотири з них - термальні, а також комплекс бань і Чарда. (Вартість квитків на сайті www.kosino.com.ua) Вільний час для релаксу в термальних басейнах і комплексі королівських саун (3 години).Переїзд в місто етнічних угорців - м.Берегово. Пішохідна прогулянка по маленькому містечку з австро-угорської архітектурою, де перевага угорського населення відчувається на кожному кроці - це частинка Угорщини на території України!  За бажанням дегустація вин ( оплачується додатково) в «Чизай» або «Старому підвалі» (Мінімально кількість 15 осіб.) - прохання резервувати заздалегідь з туром. 

Повернення в готель. Вільний час.

3 день

 Закарпаття тури  багатоденні

Сніданок. 09:00 Сьогодні на Вас чекає прогулянка парками та середньовічні замки.

Переїзд в Чинадієво, зовн. огляд «Замку кохання» в Сент-Міклош. Історія замку сягає корінням в далеке середньовіччя, коли Чинадієво (тоді Сент-Міклош) в 1387 р переходить у володіння угорського магната Перені, і в 15 столітті споруджується замок власника Сент-Міклошской домінії, який зберігся до наших днів.(вхідний квиток)

Переїзд до. с.Карпати, де знаходиться мисливський будинок ХІХ ст. австрійського графа Шенборна (наразі санаторій «Карпати») в долині річки Латориця. Прогулянка по прекрасному в будь-який час року дендропарку навколо замку. Ви прогуляєтеся па території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, згадаєте відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети.(вхідний квиток)

«Аристократичний парк Шенборна» Урочище «Воєводино» - це саме те місце, де можна відчути себе справжніми аристократами і насолодитися дотиками дбайливих рук людини до природи - парком Шенборна (вхідний квиток).Відвідувачів зустрічають вхідні ворота, які є своєрідним порталом між двома епохами на Закарпатті, епохою Австро-Угорщини і сучасної України .Екскурсія по території парку. Нас зустрічають 7 унікальних ліхтарів, які символізують 7 днів тижня, 12 містків, що символізують 12 знаків зодіаку .Кельтський сад, де можна побачити календар друїдів в рунічному колі, різні дерева, що відповідають датам народження людей.Ви прогуляєтеся навколо озера, дізнаєтеся історію маленького острова, що своїми обрисами нагадує контури Австро-Угорської імперії.Вільний час для самостійних прогулянок парком, особливо приємних в гарній кареті.

Повернення в Мукачево. Вільний час.

4 день

Терамальне Закарпаття

Сніданок.09:00 Виселення.Переїзд в Ужгород, оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з оглядом Ужгородського замку (вхідний квиток) - колишнього родового маєтку італійських аристократів, в якому зараз знаходиться краєзнавчий музей.Прогулянка по історичному центру стародавнього і вічно молодого Ужгорода, Прогулянка по липовій алеї - вул. Корзо.Відвідування Закарпатського музею народної архітектури та побуту під відкритим небом.

Вільний час для прогулянок. Бажаючі можуть самостійно відвідати дегустацію Закарпатських вин в ресторації «Шардоне».

15:00 Від'їзд до Львова. Бажаючі можуть відправлятися самостійно потягом з Ужгорода.

Прибуття до Львова орієнтовно 21:00 -22:00 на зал.вокзал.

Вартість з особи при 2-3-4-х місному розміщенні в номері:під запит.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.Обслуговування у вільний час не передбачено.  Про бажання брати участь в факультативних заходах просимо інформувати заздалегідь.

У вартість входить :

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.