Тур для груп «Сакура-тур»

А ще: дегустація вин, купання в термальних водах і угорська кухня!

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Середнє-Ужгород-Термальний комплекс "Косино"-Замок Шенборна(с.Карпати)-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час в період цвітіння сакури.

Сакура тур Ужгород

У другій половині квітня Ужгород перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична японська вишня - сакура. Ці дерева ростуть лише в Японії, кількох штатах Америки та на Закарпатті.Кожен рік, щоб побачити красиве природне явище, в Ужгород з'їжджаються тисячі туристів. Пік цвітіння, коли гілки сакури вкриваються пишним рожевим квітом - неймовірно захоплююче явище. Саме в Ужгороді знаходиться найбільша в Європі алея сакур, що простягнулася вздовж берега Ужа.

1 день

Львів.08:00 Виїзд з з.вокзалу.
Переїзд в Закарпаття, яке славиться винамі- це історія, культура, і частина життя цього краю.Знайомство з винами потребує дотримання ритуалу.Для цього тут існує безліч льохів, дегустаційних залів. Ми зупинимося лише на Середнянських пагорбах - в селищі Середньому. Півтора кілометра погребів з 5 підземними "вулицями" знаходяться в Середнянській горі, під руїнами середньовічного замку, побудованого ченцями - тамплієрами в ХII столітті. Вас чекає екскурсія підземними лабіринтами і дегустація фірмових вин, яка оплачується самостійно (вхідний квиток)- Просимо бронювати дегустацію з туром.

Сакура тур Ужгород

Переїзд в Ужгород, який в цей період прикрашений цвітінням сакури і дарує особливу насолоду прогулюючись вуличками. Щороку, щоб побачити красиве природне явище, в Ужгород з'їжджаються тисячі туристів. Оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з оглядом Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів; Кафедрального собору, прогулянка по липовій алеї - вул.Корзо.

Вільний час для самостійної трапези і знайомства з кулінарією Закарпаття, прогулянок, фото сесій і просто насолодою красою пахучих рожевих суцвіть.

18:00 Переїзд. Поселення в готель. Вільний час.

2 день

Сніданок. Виселення. Переїзд в с.Косонь, комплекс «Термальні води Косино» http://www.kosino.com.ua/, що розташований на території 200 річної дубового гаю площею 8 гектарів. На території комплексу розташовано сім басейнів, чотири з них - термальні, а так само комплекс бань і Чарда.(вхідний квиток). Вільний час для релаксу в термальних басейнах і комплексі королівських саун (3 години).

Закарпаття сакури

Переїзд в урочищі Бергвар, де знаходиться мисливський будинок ХІХ ст. австрійського графа Шенборна (наразі санаторій «Карпати») в долині річки Латориця. Прогулянка по прекрасному в будь-який час року дендропарку навколо замку. Ви прогуляєтеся па території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети,досхочу нафотографуєтесь серед кольору рідкісних рослин.

Прибуття до Львова орієнтовно 22:00-23:00 на залізничний вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.За природу і погоду Туроператор відповідальності не несе, а саме: за процес цвітіння Сакури під час перебування в турі!Мінімальна кількість туристів в групі 20 ос.

ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ:під запит.

У вартість входить :

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.