Тур для груп «Долина нарцисів»

Під організовану групу.
Маршрут: Львів-Замок Шенборна (с.Карпати) -Ужгород-Мукачево-Долина нарцисів-Львів
Дати виїзду: в будь-який зручний час під час цвітіння нарцисів.

Є в Закарпатті одне дивовижне місце, де ростуть унікальні гірські нарциси, які зустрічаються ще в Альпах, на Балканах i в Карпатах на висоті 1100-2060м.І поки ботаніки розгадують, як цей високогірний квітка потрапив в сонячну долину Карпат, тисячі "шанувальників" природи щорічно приїжджають сюди з багатьох країн щоб помилуватися цим квітучим біло-жовтим морем пахощів.

1 день

Львов.Збір групи о 08:00 на залізничному вокзалі.

Переїзд в Закарпатську область в урочищі Бергвар, де знаходиться мисливський будинок ХІХ ст. австрійського графа Шенборна (нині санаторій "Карпати") в долині річки Латориця. Прогулянка по прекрасному в будь-який час року дендропарку навко замку. Ви прогуляєтеся па території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробуєте порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадаються відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, спробуєте воду з Джерела Краси, досхочу нафотографуєтесь серед  рідкісних рослин.

Переїзд в Ужгород-оглядова екскурсія «Унгвар - древній град» з відвідуванням Ужгородського замку - колишнього родинного маєтку італійських аристократів, в якому зараз знаходиться краєзнавчий музей (дод.оплачівается вхідний квиток); Кафедрального собору, прогулянка по липовій алеї - вул.Корзо.

Для бажаючих факультативно дегустація кращих закарпатських вин в дегустаційному залі "ШАРДОНЕ" .Цей винний підвал розташований в самому центрі старовинного міста - поблизу унікального середньовічного замку. Легенди, які передаються з покоління в покоління, стверджують: саме в цьому підвалі в давні часи збиралися ужгородські вельможі і за келихом хорошого вина вели дружні бесіди із заморськими послами. А ще подейкують: підвал з'єднаний підземними переходами з ужгородським замком. Його власники - графи Другети часто користувалися ними, навідуючись до винного погребу. (Бронюється і оплачується заздалегідь з туром)

Переїзд. Поселення. Вільний час.

2 день

Ранній сніданок. Виселення.

Оглядова екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурой.Прогулянка історичним центром міста, оточеним колись міською стіной.Відвідування  Мукачівського замку - одного з найцінніших історичних і військово - архітектурних-пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ ст. - замку «Паланок» (дод.оплачівается вхідний квиток).

Переїзд на територію Карпатського біосферного заповідника, який входить до міжнародної мережі біосферних заповідників ЮНЕСКО. Відвідування «Долини нарцисів» - заповідного масиву Карпатського біосферного заповідника (дод.сплачується вхідний квиток), розташованого на території Закарпатської області в урочищі Кіреші. Споглядання білого моря пелюсток.
Прибуття до Львова орієнтовно 21: 00-22: 00 на з.вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.
За природу і погоду Туроператор відповідальності не несе, а саме: за процес цвітіння нарцисів під час перебування в турі!

Вартість туру для груп під запит.

У вартість входить :

У вартість не входить:

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.