Тур збірний «Halloween Краків та ENERGYLANDIA»

Запрошуємо відвідати найбільший парк розваг Еnergylandia в Польщі ! У цей день там буде справжнє свято всіх монстрів, привидів, горгуль, упирів та інших істот з цього світу!Музика, спектаклі, шоу - абсолютно жахлива атмосфера!
Організатори переконані, що ця подія запам'ятається надовго як дорослим, так і дітям.

  

Маршрут: Львів-Краків-Затор-Велічка-Львів
Дати виїзду: 
Без нічних переїздів!

1 день
Самостійне прибуття до Львов. 08:00 Виїзд з з. вокзалу на територію Польщі.
Знайомство з першим містом по маршруту красивим польський містом на річці Вісла - м.Краковом, містом з багатовіковою історією.

Вечірня оглядова екскурсія по старому Кракову, розташованому на березі річки Вісли, місто славне безцінними пам'ятками культури та мистецтва, а його центр занесений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите пам'ятки міста: Середньовічні стіни Кракова з барбаканом і Флоріанськими воротами, Центральну площу з костелом Діви Марії, суконна рядами і ратушній вежею.

За додаткову плату обідо-вечеря. Поселення в готель. Вільний час.  

2 день.

Сніданок.Трансфер в Затор  в найбільший парк розваг Еnergylandia в Польщі.Вільний час.

   

На місці вас чекають американські гірки, рафтинг і багато інших заходів для тих, хто любить як екстремальні розваги, так і спокійні! На площі в 26 гектарів можна знайти близько 60 різних видів аттракціонов.Energylandia - це перший справжній Парк розваг, що надає своїм клієнтам послуги на найвищому рівні, які призначені для людей будь-якого віку, від малого до великого. Energylandia - це місце, де батьки не будуть просто контролювати своїх дітей, а зможуть пережити разом з ними незабутні моменти, де вони відмінно проведуть час разом, отримавши купу незвичайних і непорівнянних емоцій.
На території оплачується єдиний вхідний квиток додатково.
Про парк https://energylandia.pl/wydarzenia/halloween-night-energylandia/

20:00 Трансфер в готель.

3 день.

Ранній сніданок. Переїзд в Україну.

Переїзд в Велічку. Пропонуємо екскурсію в соляну шахту Велічка (оплачується вхідний квиток додатково) www.kopalnia.pl, де ми вирушимо соляними залами і гротами, побачимо справжні підземні озера, мости, підземні каплиці з солі. Підземне місто, від 60 до 100м нижче земної поверхні, яке складається з цілої системи будівель: ресторан, кінотеатр, пошта, санаторій, концертні і бальні зали, магазин з сувенірами.

Обід за додаткову плату.

Орієнтовний повернення до Львова в 22:00-23:00 в залежності від перетину кордону.

Вартість з людини залежить від кількості людей. 

Для поїздки необхідно мати біометричний паспорт або дійсну візу РП!

«Порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» з неповнолітніми громадянами України>

У вартість входить:

У вартість не входить:

Вартість доплати пакету "Все включено" (вхідні квитки в Парк розваг,Велічку; 2 комплексних обіда ) 75 у.е. Дорослий / 60 у.о. діти до 140 см.та 3- 12р.

У разі відмови від туру Більше ніж 21 добу є неустойка (розраховується з дати отримання Ануляції замовлення до дати початку Туру). 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.