Австро - Угорський вояж: Будапешт - Відень

Дати: під групу.

1 день
Самостійне прибуття до Львова.О 19:00 - Виїзд зі Львова з вокзалу на територію Угорщини.

2 день
Переїзд в м. Будапешт. Відвідання купалень Сечені (вхідний квиток оплачується додатково 10-12 €).

Далі Вас чекає оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та "найбільшої європейської річки" - Дунаю, тераси Рибальського бастіону, Базиліка Святого Іштвана, Парламент.

Рекомендуємо Факультативно екскурсію в Сентендре - місто художників, скульпторів і майстрових людей. (15 €) .Згинаються бруковані вулички, маленькі площі, червоні черепичні дахи, яскраво розфарбовані будиночки і скромно розташувалися православні церкви додають зовнішності містечка казковий вигляд. Тут всюди є сусідами художні галереї, сувенірні та ювелірні магазинчики. За бажанням відвідування Музею марципанів з дивовижною колекцією художніх виробів з марципану, яка вражає уяву і викликає захоплення навіть у самих бувалих туристів (додатково оплачується вхідний квиток).

Хорошим завершенням дня стане прогулянка по Дунаю на кораблику (факультативно - 20 €). Розміщення в готелі. Ночівля.Вільний час.

3 день
Сніданок.Виселення.
Рекомендуємо Факультативно поїздку до Відня (30 €) - столицю Імперії, місто музеїв і виставкових залів, батьківщину вальсу. Відчуйте неповторний шарм одного з найпрекрасніших міст світу під час оглядової екскурсії.

Рекомендуємо Факультативно у Відні відвідати (20 €) Скарбницю Габсбургів, що зберігає корону Священної Римської імперії, посипану дорогоцінними каменями і перлами, хрест, церемоніальний меч, реліквії герцогів Бургундських, знаки ордена Золотого Руна, монети , медалі, еталони, коштовності і прикраси - охоронці тисячолітньої історії.

Рекомендуємо Факультативно у Відні відвідати (10 €) палацово-парковий ансамбль Шенбрунн, колишню літню резиденцію імператорської сім'ї, що відноситься до числа найкрасивіших в Європі архітектурних споруд в стилі барокко.В вільний час можна відвідати палац (з аудіогідом 12 €, з екскурсоводом 25 €) , штрудель-шоу (13 €).

Переїзд на території Угорщини, України.

4 день
Орієнтовний повернення до Львова на залізничному вокзал 12.00 в залежності від проходження кордону.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів, без зменшення обсягу послуг.

ВАРТІСТЬ ТУРУ З ОСОБИ : під запит.

у.о. - умовна одиниця, яка дорівнює комерційному курсу євро на день оплати. Оплата здійснюється в гривнях.
 
Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.
 
У вартість входить:

У вартість не входить:

 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.