Основні правила та рекомендації під час туру (закордон)

Просимо ознайомитися з основними правилами і нашими рекомендаціями під час Вашої подорожі:

На час карантину в країні

Речі
Перш за все, одяг повинен бути комфортним, зручним, краще з кількох шарів - щоб можна було легко роздягтися в автобусі і одягнутися тепліше при виході на екскурсії.Взуття для пішохідних екскурсій повинне бути максимально зручне, без каблуків і бажано непромокаюче. Не забудьте взятив автобус подушку.Незважаючи на терміни Вашої поїздки, обов'язково візьміть у дорогу хоча б одну теплу річ - куртку або светр, теплі шкарпетки; парасольку чи плащ-дощовик. Якщо у Вашому турі передбачено відвідування аквапарків (басейнів, термальних купалень, готелі з басейнами) або відпочинок на море, візьміть з собою купальник, пляжний рушник, гумові тапочки. Якщо пляж галечний, вам знадобляться спеціальні тапочки для купання.Якщо Ви плануєте відвідувати концерти або вечірні шоу, подбайте про те, щоб Ваш одяг виглядав відповідно. Рекомендуємо мати головний убір від сонця в літніх турах! Не забудьте і про сонячнї окуляри.

Початок туру:

Якщо Ви запізнилися

Транспорт/автобус:

Готель:

Страхування:

Керівник групи:

Тури з дітьми

Мова проведення екскурсій по маршруту:

Попередження:

Шановні Туристи, дуже просимо не спізнюватися! Час, витрачений на очікування-скорочує Ваш час на екскурсії і вільний час! Ставтеся з повагою до всіх туристів в групі і намагайтеся бути організованими і максимально раціонально використовуйте свій час.

НЕ ЗАБУДЬТЕ З СОБОЮ: документи,що підтверджують особу; зарядні пристрої; фотоапарат або відеокамеру зазняти Ваші моменти життя; дрібну готівку; посмішку і гарний настрій!

ПРИЄМНИХ ВАМ ВРАЖЕНЬ!

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.