Тур збірний «Ченстохово-Краків-Легевніки-Кальварія Бжежедовська»

Маршрут: Львів-Ченстохово-Краків-Легевніки-Кальварія Бжежедовська-Львів

Дати туру 2024 р.:07.03

1 день  

Самостійне прибуття до Львова. 21.00 - Збір групи. 21.30 - виїзд. Їдемо на кордон із Польщею. Нічний переїзд. Транзит по території Польщі.

2 день

  

Прибуття у Ченстохово. Відвідуванням монастиря отців Паулінів на Ясній горі та каплиця Божої матері із чудодійним образом - іконою Матері Божої Ченстоховської. Спільна молитва за Україну .Історія ікони налічує багато чудодійних випадків допомоги та зцілення.
Ясна Ґура - католицький монастир- місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку християни шанують як величну реліквію. Ясна Гура - головний об`єкт релігійного паломництва в Польщі. Щороку цей один із найважливіших центрів релігійного культу у християнському світі відвідують 4-5 мільйонів туристів і паломників. Ченстохова належить до найбільших паломницьких місць Європи після Люрду у Франції та Фатіми в Португалії.
Екскурсія по території монастиря - (10€/ос., замовляється та оплачується разом із туром)
Вільний час.
Збір групи. Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

3 день

  

Сніданок. Виселення. Переїзд у Краків.
Факультативно рекомендуємо на вибір (кінцеве рішення за супроводжуючим):
1. Відвідування Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках (трансфер - 5€/ос.), в якій в 2007 р. було освячено українську каплицю Всіх святих українського народу (греко-католицьку каплицю Св.Апостола Андрія).
Тут знаходиться відомий на весь світ Образ Милосердного Ісуса, а також мощі сестри Фаустини Ковальської (1905-1938). Тут Ви зможете піднятися на висоту 42м швидкісним ліфтом та побачите чудову панораму Кракова. А також оглянете монастирський комплекс, українську каплицю та неймовірно-сучасний католицький собор.
Сьогодні - це один із найбільших паломницьких центрів Європи.
2. Поїздка в Кальварія Зебжидовска (15€/ос.), - цей храмовий комплекс був збудований на початку XVII ст. магнатом Миколаєм Зебжидовським і присвячений Хресним мукам Спаса на зразок єрусалимського храму Гробу Господнього («Кальварія» у перекладі з латини означає «Голгофа»). У монастирі створений комплекс молитовних місць, що символізують окремі події Страстей Господніх і життя Матері Божої. Монастирський архітектурний комплекс в 1999році включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Монастир бернардинців у Кальварії відомий тим, що тут часто бував у роки дитинства та юності Кароль Войтила - Папа Римський Іван Павло ІІ. В одній з бічних капел собору поміщено чудотворну ікону Кальварійської Матері Божої. Ця картина спочатку належала Станіславу Пашковському, а коли у 1641 р. на обличчі Богородиці почали з'являтися криваві сльози, він передав образ Кальварії. Кілька років тому славнозвісній обителі, яку відвідують тисячі паломників, виповнилося 400 років.
3. Пішохідну факультативну екскурсію по Кракову (10€/ос.+ вх..квитки, замовляється та оплачується разом із туром) . Оглядова пішохідна екскурсія по старому Кракову, розташованому на березі річки Вісли, місто славне безцінними пам'ятками культури та мистецтва, а його центр занесений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите пам'ятки міста: Середньовічні стіни Кракова з барбаканом і Флоріанськими воротами, Центральну площу з костелом Діви Марії, суконна рядами і ратушній вежею.(2 години)
4. Пішохідну факультативну екскурсію «Єврейський квартал Казімеж і Подгуже» (15€/ос.).  Казімеж - це історичний єврейський район Кракова.  Малесенькі вулички, затишні дворики та площі цієї частини міста наповнені унікальною єврейською архітектурою. Назва «Казімеж» походить від короля Казімежа Великого, який заснував його. А пізніше це місце стало частиною Кракова.
Подгуже до Другої світової війни було звичайним робітничим районом на околиці. А у війну фашисти зробили із нього закрите єврейське гетто - головне місце збору євреїв для відправки в табори. Його центром була площа Згоди (сьогодні Площа героїв гетто). Саме тут відбирали «на роботи», про що нагадує меморіал в центрі площі - 70 пустих крісел, частина яких підсвічується.
Вхідні квитки в екскурсійні обєкти за дод.плату:  музей «Фабрика Шиндлера», синагоги та єврейське кладовище Ремус.
Galeria Krakowska- 270 магазинів для шопінгу. (Трансфер - 5€/ос.).
Вільний час.
15.00- Збір групи. Виїзд в Україну.

Перетин кордону.
Пізнє прибуття до Львова в залежності від перетину кордону.

Вартість з людини у складі збірної групи:

Доплата за 1-но місне розміщення 30 у.о.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Важливо:

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.