Тур до Стамбулу зі Львова

Дати заїздів

2023 -  26.10;

2024: 14.03;04.04;25.04;23.05

Маршрут: Львів → Бухарест → Стамбул → Буштень → Львів

Стамбул тур зі Львова

1 день 
Львів. 05:30 - виїзд зі Львова. Переїзд територією України (через Івано-Франківськ, Коломию, Чернівці).
Перетин кордону. Переїзд територією Румунії. Прибуття в Бухарест.
Поселення і ночівля в готелі.

2 день 
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія «Бухарест - місто радості», саме так перекладається назва міста з румунської мови. Можливо, вас здивує сміливе поєднання неокласичних будівель, французьких палаців, середньовічних церков, споруд часів Чаушеску і сучасних офісів. Тут своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту в світі. Переїзд територією Румунії, Болгарії, Туреччини та перетин кордонів.
Ночівля в готелі.

3 день 
Сніданок. Вільний день у Стамбулі.
09:00 - Екскурсія «Стамбул - місто контрастів». Мегаполіс з космічною енергією, яка пульсує, притягує, зачаровує! Його магію неможливо розгадати, нею можна просто насолоджуватись. Запрошуємо вас у Стамбул - місто контрастів і ароматних спецій, місце, де зливається Європа і Азія, минуле і сучасність, цікаве і незвичне. І як же без дегустацій! Турецькі солодощі - класичний подарунок з Туреччини, а ми їх спробуємо у старовинній кондитерській, де не тільки смачно, але й дуже атмосферно. Рекомендуємо екскурсії:
• «Велична історія Стамбулу» (35€+вх. квиток). Грандіозне минуле Стамбулу залишило нам багато пам'яток: мечеть Султанахмет і древній палац Топкапи - здивують нас і зачарують красою.
• «Прогулянку на кораблику по Босфору» (25€). Стамбул починається з Босфору, і продовжується ним, бо це не просто водна артерія, це серце міста!
• «Вражаюча розкіш - палац Долмабахче» (35€+вх. квиток). Нас чекає резиденція султанів, символ розквіту і занепаду Османської імперії. Тут немає місця скромності чи заощадливості: 14 тонн золота знадобилось для внутрішнього оздоблення. Палац прикрашає кришталева люстра вагою 5 тонн, зали оздоблені кілометрами шовку, найвідомішими картинами і шикарними меблями.
Ночівля в готелі.

4 день  
Сніданок. Ранковий Стамбул зачаровує. Тиша, яка огортає місто, дуже скоро зміниться на жваву метушню і шалені ритми. Саме час випити турецької кави, яку тут вважають шляхетним напоєм для насолоди, та пригадати перші враження від Стамбулу та теплі емоції, яке подарувало нам це щедре місто, щоб запам'ятати їх надовго. Вільний день у Стамбулі. Рекомендуємо екскурсії:
• «Принцеві острови» (40€)
• Азійська частина Стамбулу (25€)
• трансфер у шопінг центр (15€)
Вечірній «Міні-Париж у Стамбулі» (20€), прогулянка районом Балат, де між симпатичними будиночками сховались інстаграмні парасольки, казкові вітрини і милі котики - шановані мешканці міста.
Ночівля в готелі.

5 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Виїзд з Стамбулу.
Дорогою зробимо зупинку у Велико-Тирново - "місто царів", стародавня столиця Болгарії.
Переїзд територією Болгарії та Румунії. Поселення і ночівля в готелі.

6 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Дорогою в Україну ми заїдемо на фотопаузу біля замку Кантакузіно (10€), який стрімко увійшов в список must visit-2023 після виходу серіалу «Венздей». Румунія, яка завжди вражала красою замків і шпилястих гір, може радіти новій топ-локації. Переїзд, проходження кордону. Переїзд територією України (через Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ)
22:00 - Прибуття в Чернівці. Прибуття у Львів 02:00 (наступного дня). До нових зустрічей!

Вартість з людини в складі збірної групи: 260 y.o.

Ціна включає:

Ціна не включає:

Проживання в готелі відбувається в 2- або 3- місних номерах. Якщо Ви подорожуєте самі, то доплата за одномісне розміщення є не обов'язковою. Ми знайдемо Вам компанію) Якщо ж Ви бажаєте замовити одномісний номер - це також є можливим, за доплату.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.