Тур до Італії 5 днів без нічних переїздів зі Львова

Дати заїздів 2024  :;21.03;09.04;14.05;

01.02 – Карнавал, зміни у програмі туру .Вартість 310 

Маршрут: Львів → Краків → Грац → Венеція → Верона → Мілан → оз. Гарда → Больцано → Доломітові Альпи → Мондзее → Глівіце → Львів

   

ДЕНЬ 1 - Львів. 06:00 - виїзд зі Львова. Проходження кордону. Цей візит до Польщі буде не схожий на попередні, бо нам буде хотітись дякувати кожному поляку за підтримку України та реальну допомогу.
12:00 - Оглядова екскурсія «Королівський Краків». Своєю неповторністю місто зобов'язане чудовій архітектурі, яка відноситься ще до тих часів, коли Краків був столицею, а Вавель - родовим гніздом польських королів. Водночас Краків затишне і «домашнє» місто.
Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

ДЕНЬ 2 - Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в «Місто гармонії - Грац». Оглядова екскурсія другим за величиною містом Австрії, яке зачаровує з першого погляду. Почати хоча б з замку Шлоссберг з його милим годинником, під яким зустрічаються закохані. А якщо глянути на Кунстхауз, то він вразить химерною формою і футуризмом. Грац - це місто, в якому гармонійно поєднується все.
Прибуття у Венецію. Оглядова екскурсія «Симфонія краси та романтики - Венеція» (квиток на катер-25€). Цими вуличками гуляли мудрі Дожі, під мостами змінювались династії гондольєрів, в маленьких двориках ховались таємно-закохані, а над площею Сан Марко витав і досі витає дух свободи. Зануримось і ми в цю неймовірну атмосферу. Переїзд у Верону. Поселення і ночівля в готелі.

ДЕНЬ 3 -Сніданок. 08:30 - Оглядова екскурсія «Верона - мекка закоханих». Попри всесвітню славу романтичної історії Ромео і Джульєтти місто має ще багато інших. Чого лиш варта Арена-ді-Верона, збудована у 30 році, а зараз місце щорічних оперних фестивалів. Історія, яка закарбована у кожному камінчику вимощених вулиць, з якою познайомимось під час оглядової екскурсії.
11:30 - Рекомендуємо екскурсію «Мілан: мистецтво, спорт і мода» (50€) - він приваблю модниць з усього світу, заворожує звуками театру Ла Скала, приковує погляди до футбольних поєдинків на Сан-Сіро. Він спокушає, робить це впевнено і з італійським шармом, підбираючи до кожного свій ключик. А дорогою зупинимось в Сірміоне для прогулянки біля мальовничого озера Гарда. Повернення в Верону. Ночівля в готелі.

ДЕНЬ 4 - Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Больцано - столицю Південного Тіролю, розташовану на кордоні трьох держав: Швейцарії, Австрії та Італії. Тут говорять різними мовами, готують німецьку, австрійську і італійську кухню, а пам'ятки Больцано роблять його не схожим на жодне інше місто півночі Італії. У вільний час пропонуємо на вибір:
• На витягу піднятись на вершину Доломітовових Альп (35€)
• відвідання Therme di Merano (35€) - водного комплексу, оточеного пальмами і видами на засніжені гори. А ще тут смакують коктейль Ugo на основі шампанського і м'яти, який придумали саме в Мерано.
Переїзд Австрію і зупинка в Австрійських Альпах на озері Мондзее - одне з найтепліших в Зальцкаммергуті. Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

ДЕНЬ 5 - Сніданок. Виселення з готелю. Дорогою в Україну ми зробимо зупинку в містечку Глівіце - окрасою воєводства Сілезія, щоб випити кави в затишному кафе, зайти до супермаркету, прогулятись вуличками і насолодитись атмосферою спокійного міста. Ми віримо, що скоро таким затишним і спокійним буде кожне місто нашої України.
З новими силами, з позитивними емоціями і ще міцнішою вірою в нашу перемогу ми повернемось в Україну.
23:00 - Прибуття орієнтовно у Львів. До нових зустрічей!

Вартість з людини у складі збірної групи: 290 у.о.

Ціна включає:

Ціна не включає:

Проживання в готелі відбувається в 2- або 3- місних номерах. Якщо Ви подорожуєте самі, то доплата за одномісне розміщення є не обов'язковою. Ми знайдемо Вам компанію) Якщо ж Ви бажаєте замовити одномісний номер - це також є можливим, за доплату.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.