Тур до Італії 5 днів без нічних переїздів зі Львова

Дати заїздів 2024:06.06;04.07;22.08;26.09;24.10;21.11;30.12

Маршрут:  Львів → Краків → Грац → Удіне → Верона → оз. Гарда → Венеція →Доломітові Альпи →

Кортіна д'Ампеццо → Браєс → Глівіце → Львів

   

ДЕНЬ 1 - Львів. 06:00 - виїзд зі Львова. Проходження кордону. Цей візит до Польщі буде не схожий на попередні, бо нам буде хотітись дякувати кожному поляку за підтримку України та реальну допомогу.
12:00 - Оглядова екскурсія «Королівський Краків». Своєю неповторністю місто зобов'язане чудовій архітектурі, яка відноситься ще до тих часів, коли Краків був столицею, а Вавель - родовим гніздом польських королів. Водночас Краків затишне і «домашнє» місто.
Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

ДЕНЬ 2 - Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в «Місто гармонії - Грац». Оглядова екскурсія другим за величиною містом Австрії, яке зачаровує з першого погляду. Почати хоча б з замку Шлоссберг з його милим годинником, під яким зустрічаються закохані. А якщо глянути на Кунстхауз, то він вразить химерною формою і футуризмом. Грац - це місто, в якому гармонійно поєднується все.Нас зустрічає Італія! Між Адріатичним морем і Альпами, у регіоні Фріулі-Венеція-Джулія розташувалось радісне Удіне. Його серце - найдавніша міська площа Свободи з ансамблем палаццо і соборів епохи Відродження, годинниковою вежею і аркою, що увінчана левом Св. Марка та веде до замку Castello di Udine - символа міста. Фотопауза і вільний час. Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

ДЕНЬ 3 -Сніданок. 08:30 - Оглядова екскурсія «Верона - мекка закоханих».Попри всесвітню славу романтичної історії Ромео і Джульєтти місто має ще багато інших. Чого лиш варта Арена-ді-Верона, збудована у 30 році, а зараз місце щорічних оперних фестивалів. Історія, яка закарбована у кожному камінчику вимощених вулиць. У вільний час рекомендуємо:
У вільний час рекомендуємо:
• Трансфер до озера Гарда (30€) - найбільшого та одного з найбільш мальовничих озер в Італії.
16:00 - Прибуття у Венецію. Оглядова екскурсія «Симфонія краси та романтики - Венеція» (квиток на катер-30€). Цими вуличками гуляли мудрі Дожі, тут змінювались династії гондольєрів, в маленьких двориках ховались таємно-закохані, а над площею Сан Марко витав і досі витає дух свободи. Зануримось і ми в цю неймовірну атмосферу.
• Рекомендуємо водний круїз по Гранд Каналу (40€) або прогулянку на гондолі (25€)
А коли на місто опускаються сутінки, Венеція готова поділитись з нами інтригуючими історіями своїх мешканців. Запрошуємо на екскурсію "Таємниці, що їх приховують маски" (30€). Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

ДЕНЬ 4 - Сніданок. Виселення з готелю. Нас чекають Доломітові Альпи! (у вартості туру). Прибуття в Кортіна д'Ампеццо - мальовничий курорт, який італійці ласкаво називають "гірським раєм». У 2026 році тут пройдуть Зимові Олімпійськкі Ігри. Ми прогуляємось корзо Італія, поринемо в гамірну атмосферу провінційної столиці, зігрітої сонцем і захищеною від вітрів вершинами Доломітових Альп. У вільний час рекомендуємо:
• на витягу піднятись на вершину Доломітовових Альп (35€) - можливо для турів 21.03, 09.04, 25.04.
• «В обіймах Доломітовових Альп» (45€) - на висоті 1500 метрів у затишку тисячолітніх лісів розташувалось озеро Браєс. Це поїздка на топову інста-локацію, куди поспішають усі блогери та поціновувачі краси для приголомшливих фото. А в холодну пору року, коли вода озера скована льодом, а ліс і гори покриті білосніжним снігом, це місце перетворюється на справжню зимову казку (коли замерзає Браєс ми додатково відвідуємо озеро Добб'яко). Місце спокою, місце сили, місце гармонії. Переїзд, поселення і ночівля в готелі.

ДЕНЬ 5 - Сніданок.Виселення з готелю. Дорогою в Україну ми зробимо зупинку в містечку Глівіце - окрасою воєводства Сілезія, щоб випити кави в затишному кафе, зайти до супермаркету, прогулятись вуличками і насолодитись атмосферою спокійного міста. Ми віримо, що скоро таким затишним і спокійним буде кожне місто нашої України.
З новими силами, з позитивними емоціями і ще міцнішою вірою в нашу перемогу ми повернемось в Україну.
23:30-02:00 Прибуття у Львів. До нових зустрічей!

Вартість з людини у складі збірної групи: 310 у.о.

Ціна включає:

Ціна не включає:

Проживання в готелі відбувається в 2- або 3- місних номерах. Якщо Ви подорожуєте самі, то доплата за одномісне розміщення є не обов'язковою. Ми знайдемо Вам компанію) Якщо ж Ви бажаєте замовити одномісний номер - це також є можливим, за доплату.

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.