Інтерактивна екскурсія «Ключі від міста»

Система укріплень нашого міста формувалася протягом трьохсот років. Захищати місто допомагали також і вежі.
За кожну з веж відповідав певний ремісничий цех. У разі нападу ворога ремісники збиралися кожен у своїй вежі та разом захищали місто.
Доступ до міста боронили також дві брами - Галицька і Краківська. У XVII столітті з інших сторін міста спорудили ще дві хвіртки - «єзуїтську» і «Босацьку».

 Театралізовані екскурсії для дітей Львів  

Львів і донині зберіг міські срібні символічні ключі від міста XVIII століття. Великі ключі символізували в'їзні ворота, а менше хвіртки.
Ці ключі не відчиняли ніяких замків, проте були свідками багатьох подій в історії міста, грали особливу роль в ритуалах урочистостей загальноміського значення.

Вважалося, що перебування ключів в надійних руках гарантувало безпеку городян Львова. Особливе значення придбала церемонія символічно передавати ключі від міських воріт і хвірток почесним гостям Львова.Традіція вручення ключів тривала і в пізніше, коли оборонні стіни були демонтовані; вона стала обов'язковою складовою церемонії прийому високих гостей міста.

Інтерактивні екскурсії  по Львову Інтерактивні екскурсії Львовом 

Шановні гості нашого міста, запрошуємо Вас познайомитися з історією цього періоду, знайти місце для 4 ключів від міста. Супроводжувати Вас буде людина середньовіччя, а на шляху Вас чекатимуть зі своїми історіями і легендами:монах в середньовічних підземеллях, середньовічні танцівниці з майстер-класами з танців, стража міста - лицаря з майстер-класом і присвятою в лицарі.

Тривалість 3 години.

Вартість :

При групі до 10 чол. 4300 грн. з групи
При групі до 20 чол. 4600 грн. з групи
При групі до 30 чол. 5000 грн. з групи
При групі до 40 чол. 5500 грн. з групи

У вартість входить: 

У вартість не входить: 

© PE "Galicia-tour", 2002-2020 | All rights reserved.