Тур збірний «Ланьцут-Жешув-ЮРАПАРК»

Запрошуємо відвідати ЮРАПАРК подорож у часі у світ динозаврів в Польщі.Парк розваг для всієї родиниіЦе місце, де батьки не будуть просто контролювати своїх дітей, а зможуть пережити разом з ними незабутні моменти, де вони відмінно проведуть час разом, отримавши купу незвичайних і непорівнянних емоцій.

Даруйте дітям емоції, а не речі!

Тур на 2 дні без нічних переїздів. 

Маршрут:м.Львів-м.Ланьцут-м.Жешув-м.Балтув-м.Львів.

Дати туру під замовлення.

Можливість відвідати:

1 день

Самостійне прибуття до Львова. 07:00 Виїзд з з. вокзалу на територію Польщі.
Знайомство з першим містом по маршруту містом Ланьцут,яке знаходиться за 18 кілометрів від Жешува (орієнтовно в обід). Щороку сюди приїжджають кілька сотень тисяч туристів, аби відвідати відомий на всю Польщу Замок Любомирських та одну із найбільших в країні оранжерей орхідей. 

 Тури в Ланьцут Тури в Ланцут Тури в Жешув

Замок Любомирських побудований князем Станіславом Любомирським в першій половині XVII ст. Відвідування при вчасному перетині кордону.Спочатку споруда виконувала оборонну місію, але коли перейшла у власність до нащадків - замок перетворили у розкішний палац. Навколо замку створили ландшафтний парк, висадили алею із рідкісних дерев і рослин, розставили павільйони. Вхід на територію комплексу і у сад безкоштовний, а за квиток на експозиції треба заплатити - 35 злотих (7 експозицій)+ аудіогід на екскурсію 1:30 оплачується додатково. Для дітей, студентів, пенсіонерів, власників Карт Поляка і ще низки груп - є знижки.Вільний час 1 година.

Далі ми мандруємо у столицю Підкарпатського воєводства Польщі. Колись це було перехрестя торгівельних шляхів, які з'єднували Схід і Захід, Північ та Південь Європи. Сьогодні Жешув також лежить на важливій міжнародній трасі.Історична частина міста зосереджена навколо середньовічного Ринку, на якому стоять перебудована у XIX столітті Ратуша та стародавня криниця. До цінних пам'яток належать також: XIV-віковий готичний костел (фара) з дзвіницею, костел і монастир Бернардинів, стародавній Kолегіум Піярів, дві синагоги. Оглядова екскурсія 1:30. Вільний час 1-2 години в залежності від перетину кордону.

Переїзд та поселення в транзитний готель. Вільний час. 

2 день

Сніданок.08:00 Трансфер в м.Балтув в Польщі.Вільний час до 15:00.

  

Проведіть час зі своєю сім'єю незвично! ЮРАПАРК - це безліч розваг в одному місці! Парк динозаврів, Парк розваг, зоопарк, центр верхової їзди, Парк мініатюр, Доісторичний океанаріум, Зачароване село і безліч інших незвичайних місць.Це місце, де батьки не будуть просто контролювати своїх дітей, а зможуть пережити разом з ними незабутні моменти, де вони відмінно проведуть час разом, отримавши купу незвичайних і непорівнянних емоцій.

  

На території оплачується  вхідний квиток додатково .ПАКЕТ «ПРИГОДА» груповий квиток :«ЮраПарк», Доісторичний океанаріум, Балтовський зоопарк (нижній + верхній), Польща в мініатюрі, Шабашувка .Звичайний 69 зл. / Чол./Пільговий * 59 зл. / Чол.-діти дошкільного і шкільного віку, студенти, пенсіонери, інваліди - при поданні дійсного посвідчення. КАСА НЕ ПОВЕРТАЄ ГРОШІ ЗА невідвідування АТРАКЦІОНИ ВНАСЛІДОК поганої погоди, ТЕХНІЧНОГО Зламання І ОБМЕЖЕНОЮ ПРОПУСКНОЇ СПРОМОЖНОСТІ атракціонів.Перед придбанням квитка в Балтовський туристичний комплекс слід ознайомитися з правилами поведінки на його території.Про парк тут.

Переїзд в Україну. 

Орієнтовний повернення до Львова на з. вокзал після 22:00 в залежності від перетину кордону.

Вартість з людини:

У вартість входить:

У вартість не входить:

Важливо:

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.