Хайдусобосло 7 днів

Дати 2024 р.:13.09

 Виїзд зі Львова.Можливе приєднання до групи в містах:Стрий, Мукачево.

 Спа вихідні в Угорщині Тури в Хайдусобосло Спа тури зі Львова

Переваги курорту Хайдусобосло

Курорт Хайдусобосло називають Меккою для ревматиків
Сюди приїзджають з усієї Європи щоб, в першу чергу, покупатися в чудодійній воді. По складу вода Хайдусобосло унікальна і практично не має аналогів. Завдяки великій кількості йоду, брому, гідрокарбонату - вода має незвичний коричневий колір, за що її часто називають "киплячим золотом". Відпочинок в Хайдусобосло корисний при ревматичних захворюваннях, болях в суглобах, гінекологічних проблемах, невралгіях, болях в м'язах, при різноманітних дерматитах.
На основі лікувальних джерел в Хайдусобосло зараз працює великий термальний комплекс Хунгаро СПА. Він включає в себе аквапарк, лікувальний корпус, аква-палас і пляж. В розпорядженні гостей: криті та відкриті басейни з різноманітними водними ефектами, водні гірки, сауни. В Хунгаро СПА є розваги для всіх - від дітей до людей поважного віку Лікування в Хайдусобосло - це цілий процес, і для його проходження на курорті Хайдусобсоло створено всі умови.
Лікувальна купальня Хайдусобосло є найбільшою в Європі та поєднує в собі лікувальне відділення з 7 термальними басейнами, приміщеннями для відпочинку та процедурними кабінетами. Кількість лікувальних процедур, що надаються в купальні, крім термальних басейнів, досягає 80 видів. 

Програма:

1 день
Вечірній виїзд зі Львова .
Можливе приєднання до групи в містах: Стрий,Мукачево.

2 день
Проходження кордону.
Приїзд на курорт Хайдусобосло.
Поселення в готель згідно розрахункового часу.
Вільний час для відвідування термального комплексу.

3 день

Вільний час.

Тури Угорщина зі Львова Тури вихідного дня зі Львова Спа тури Угорщина

Для всіх бажаючих  в подарунок пропонуємо трансфер* (бронюється з туром) в місто Дебрецен- друге за розміром місто в Угорщині з  відвідуванням Aquaticum Termal (вхідні квитки оплачуються додатково).
Повернення в Хайдусобосло.
Нічліг.

4 день
Вільний час.

5 день
Вільний час.

Факультативно (бронюється з туром) рекомендуємо мандрівку в Ліллафюред та Мішкольц-Тапольца,печерні купальні,де можна купатися без обмежень :(дорослі 25 €, діти  до 14 р.20€ +вх.квитки)

  Угорщина тури термальні

Переїзд в Ліллафюред - один з найкрасивіших курортів країни.На березі прозорого гірського озера Хаморі в 1927 р був побудований на диво гарний Палац, зараз готель,що потопає в чудовому парку з висячими садами, старовинними рослинами та гірським водоспадом найвищим (20 м) в Угорщині. Архітектору вдалося гармонійно об'єднати стиль неоренесанс, який відроджує традиції епохи Ренесансу, з деякими елементами бароко, характерними для архітектури XVIII ст.Тут приємно не поспішаючи погуляти, вдихаючи гірське повітря і слухаючи спів птахів.Прогулянка по парку.

  

Переїзд до Мішкольца-традиційне угорський місто з давньою багатою історією, розкішною природою і пам'ятками архітектури, деякі з яких збереглися з часів середньовіччя.Коротенька ознайомча екскурсія.

Вільний час для відвідування печерних купалень Miskolc-Tapolca, до яких відноситься також відкрите термальне озеро, що живиться теплими джерелами, насиченими різними газами. (Вхідний квиток оплачується додатково)Водолікувальна купальня захищена від вітру і приємний, а врівноважений клімат є сприятливим для відпочинку. Мішкольц-Тапольца оточена 1150 га букового лісу, в якому влаштований чудовий парк з відкритим пляжем і печерної купальнею.У цій воді, на відміну від окремих більш щільних лікувальних вод, можна купатися не обмежуючи себе в часі.

Повернення в Хайдусобосло.

6 день

Вільний час.

Факультативно (20 € - бронюється з туром) рекомендуємо мандрівку  до «Егерсалок - угорське Памуккале» отримати релакс в Термальних купальнях (Вхідний квиток на 3 години оплачується додатково приблизно 5400 форінтів) у Saliris Resort - Spa & Conference Hotel - Egerszalók .Прогулятися містечком Егер та Долиною красунь,де можна скуштувати угорський бограч та вино ( додатково 20 євро). 

    Угорщина тури термальні 

Повернення в Хайдусобосло.

7 день

Вільний час.

8 день
Сніданок. Виселення з готелю за правилами готелю.Ще декілька годин для отримання порції здоров'я та енергії в термальному комплексі Хунгаро СПА.
Виїзд в Україну.Прибуття у Львів після 24:00 .

Вартість туру з людини у складі групи:при проживанні в АРР без харчування

при бронюванні за 3 тижні -від 315 у.о. / меньше 3 тижнів -345 у.о.

У вартість включено:  

Вартість туру з людини у складі групи: при проживанні в готелі сніданок і вечеря з термами.

при бронюванні за 3 тижні -565 у.о. / меньше 3 тижнів 605 у.о.

Оплачується додатково:

*трансфер відбувається при мін.групі 10 чоловік

Smile  Бажаєте місця на початку в автобусі (1-4 ряд) - доплата 450 грн. з людини.

Smile Плануєте їхати, але цікавить готель 4*-5* з харчуванням та власними басейнами? Напишіть нам і ми Вам запропонуємо інший варіант поселення.

Важливо:

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.