Екскурсія «3D Львів»

Гуляючи вуличками Львова,що оточені ароматом львівської кави, Ви познайомитеся з частинкою його історії в 3-х площинах: з висоти панорамних дахів, прогуляєтеся по бруківці і відвідуєте овіяні легендами підземелля.

Екскурсія дахами Львова

Під час екскурсії Ви зможете насолодитися прогулянкою середньовічними вулицями, де зосереджено безліч об'єктів з всесвітнього «Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО».Це центральна частина міста, яка зберегла не тільки неповторну атмосферу століть, а й сам дух міста.

Також Ви насолодитеся панорамними видами зверху, звідки відкривається дивовижний краєвид на місто. А історичний центр Львова з висоти взагалі здається казковим і чарівним.Неймовірне поєднання архітектури в форматі 3D. Поєднання краси, закутої у камінь, і сучасного життя - все це Львів!Місто, перед чарівністю якого не встояти ...

Також під час екскурсії у Вас буде кава-пауза для відпочинку на хвилин 15 і можливість придбати кавові і солодкі сувеніри на пам'ять про візит до Львова.

Тривалість подорожі 4 години.

Вартість пішохідної оглядової екскурсії:  до 5 чол.  Російська мова  / Українська мова - 1200 грн.  

Додатково оплачуються вхідні квитки.

*Екскурсії проводяться кваліфікованими екскурсоводами з вищою освітою і стажем мінімум 5 років.

Забронювати екскурсію у Львові

Пропонуємо додати в Вашу подорож приємні несподіванки, які зроблять поїздку незабутньою!

Іноді навіть дрібниці досить, щоб зробити людину щасливішою. Пропонуємо додати яскравих фарб у життя Ваших близьких людей під час подорожі до Львова.

  

Організація додаткових послуг, які зроблять Вашу подорож до Львова яскравішою!  Приємні сюрпризи під час туру>

© PE "Galicia-tour", 2002-2022 | All rights reserved.