Виїзна екскурсія «Замки Волині + Тараканів Форт»

Маршрут: Львів-Дубно-Луцьк-Тараканів Форт-Львів

Дати: Індивідуально в будь-який час.

  

Збір групи в  08.30 (м.Львів).Переїзд в Дубно.

Перший замок у Вашому маршруті - Дубенський замок. Він був побудований на місці давньоруського укріплення в 1492 році Костянтином Острозьким. За весь період замком володіли Заславські, Сангушки, Любомирські. І він не був захоплений, незважаючи на спроби татар, козаків, російських і шведських військ. В кінці 18-го століття, коли в Дубно почалися ярмарки, замок став вже палацовим комплексом. Для цього сюди прибув Генріх Іттар, архітектор римської школи. Він капітально перебудував замок і палац. Тепер замковий комплекс складається з трьох палаців: надвратного корпусу - XV ст., Палацу князів Острозьких - XVI ст., Палацу князів Любомирських - XVIII ст.

Переїзд в м Луцьк.

Другий замок у Вашому маршруті - Замок Любарта - один з небагатьох середньовічних замків України, що зберігся до наших днів. Його потужні стіни і башти зберігають таємниці багатьох подій литовсько-польського періоду, політичне і приватне життя тогочасної знаті. Історія замку налічує понад шістсот років. Під час екскурсії ви побачите експонати єдиного в Україні музею дзвонів, древні стародруки музею, таємничі підземелля старовинного храму, інтер'єр середньовічної в'язниці.

Вільний час на обід (оплачується самостійно).

Коротка оглядова екскурсія по Старій частині міста. Перша офіційна згадка про місто з'явилося ще в 1085 р. Через два століття місто стало столичним центром Луцького князівства, яким правив князь Ярослав Ізяславич.

На зворотній дорозі ми відвідаємо (тільки при наявності сухої погоди) унікальний Тараканів Форт, побудований в кінці 19-го століття, біля самого кордону з Австро-Угорщиною, який являє собою зразок військово-інженерного мистецтва того часу.Він виконан з величезним розмахом і перевершує по розмірам Брестську фортецю, хоча так і не був використаний за призначенням. За стільки років форт бачив чимало окупантів. Звідси і безліч історій, і легенд, пов'язаних зі спорудою.У Вас буде можливість прогулятися по території цього загадкового місця.
Переїзд до Львова. Прибуття до Львова орієнтовно 22:00 (Центр).

Вартість: під запит.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Забронювати екскурсію у Львові

© PE "Galicia-tour", 2002-2019 | All rights reserved.