Тур Королівський Краків зі Львова

Тур на 3 дні без нічних переїздів. 

Маршрут: Львів-Краків-Львів

Можливість відвідати:

Дати туру 2022р.:14.10

1 день  

Самостійне прибуття до Львова. 08:00 Виїзд з з.вокзалу на територію Польщі.

  

Прибуття до Кракова.Знайомство з красивим польський містом на річці Вісла - м.Краковом, містом з багатовіковою історією.

Оглядова екскурсія по старому Кракову, розташованому на березі річки Вісли, місто славне безцінними пам'ятками культури та мистецтва, а його центр занесений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите пам'ятки міста: Середньовічні стіни Кракова з барбаканом і Флоріанськими воротами, Центральну площу з костелом Діви Марії, суконними рядами та ратушною вежею.(2 години)
Вільний час для самостійних прогулянок.

Факультативно рекомендуємо: Єврейський квартал Казімєж (10 €) нерозривно пов'язаний з історією краківських євреїв. Їхню долю іноді називають феноменом вигнань і повернень. У єврейському Казімежі життя вирувало з кінця XV століття до трагічного Геноциду. З 1989 року з'явилася мода повертатися в Казімєж, а в 1993 році Стівен Спілберг зняв тут фільм "Список Шиндлера". Саме з цього періоду в усьому світі стало відомо про краківському Казімежі;

Охочі можуть відвідати Galeria Krakowska - 270 магазинів для шопінгу.

Поселення в готель. Вільний час.

2 день

  Сніданок у готелі. Вільний день в Кракові.

  

Пропонуємо факультативно відвідати:

Вавельський пагорб (15 € дор. / 12 € діти) є одним із символів Польщі і має велике духовне та політичне значення для жителів країни.Вавельський королівський замок у Кракові являє собою цілий архітектурний комплекс, який є найголовнішим символом країни.
Починається історія Вавеля в X столітті. Замок в цей час став символом як політичної, так і духовної влади. Досить тривалий час, починаючи з XI століття і закінчуючи XVII, Вавельський замок мав статус головної резиденції місцевих правителів, тому, що столиця Польщі в той час розташовувалася в Кракові ; 

Краківський підземний музей (15 € дор. / 12 € діти). Якщо хочете знати, яким був Краків кілька століть назад, варто просто спуститися під землю. Чотири метри вниз під головну площу міста - і опинитеся віч-на-віч з історією. Краківський музей один з найбільших підземних музеїв Європи.

Поїздку в Закопане  (25 € дор./20 € діти)- відомий гірськолижний курорт, який по праву називають зимовою столицею Польщі, куди приваблюють туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича дерев'яна архітектура, помилуватися якою можна на фоні височить над містом гори Гевонт.Прогулянки по вулицях Закопане, зокрема, центральної - Крупувки. Для любителів розкішних панорам - підйом на гору Губалувку (фунікулер оплачується самостійно). Вільний час для покупки сувенірів, вивчення культури, традицій і місцевої кухні під мотиви гуральських музикантів. Чисте гірське повітря з ароматами хвої привертає сюди багато мандрівників, які вже полюбили цей курорт.Факультативно рекомендуємо відвідування водного термального комплексу Терма Буковина Татранська на 2 години (10 € трансфер +вхідні квитки в терми оплачуються додатково), які є центром розваги для всієї родини розташувалася в прекрасному куточку природи, в оточенні гір та хвойного лісу з красивою гірською панорамою. На території 12 басейнів. Температура води в басейнах міститься в межах 28-36С. Передбачено також ряд розваг для дітей і молоді, плавальна гірка і спеціальні басейни для самих маленьких. Факультативно взимку рекомендуємо "Куліг з огніском" - це дійсно море задоволення! (Дорослі - 25 €, діти - 20 €). Прогулянка лісом на санях, запряжених кіньми в супроводі горянина і пікнік. Такий пікнік завжди супроводжується смаженими ковбасками та розпиванням "гуральського чаю".

Трансфер (20 €) в м.Затор в найбільший парк сімейних розваг Еnergylandia в Польщі.

3 день.

Ранній сніданок. Виселення.Переїзд в Україну.

  

По дорозі (всією групою в разі виїзду на факультатив) Переїзд в місто солі Бохню. Факультативно пропонуємо екскурсію в Соляні шахти в Бохні - найстаріші в Польщі (дорослі - 30 €, діти до 12 років-25 € з вхідними квитками - тур.траса ). Добувати сіль тут почали в 1249р.. В результаті восьми століть важкої праці шахтарів під Бохні простягається величезний підземне місто, в якому роль вулиць грають звивисті коридори, а роль площ - неймовірних розмірів камери. Сіль в Бохні перестали добувати тільки в 80-х рр. XX ст. Колишні соляні шахти були перетворені в унікальний музей солі шахтарської справи і солі.  

Орієнтовне повернення до Львова в 23:00 в залежності від перетину кордону.

Вартість з людини у складі збірної групи:

Доплата за 1-но місне розміщення 1400 грн.

У вартість входить:

У вартість не входить:

Важливо:

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.