Тур Новий Рік у Кракові

Тур на 4 дні без нічних переїздів

Маршрут: Львів-Краків-Закопане-Терма Буковинська-Бохня-Львів

Дати туру:  

1 день
Самостійне прибуття до Львова. 07:00 Виїзд з з.вокзалу на територію Польщі.

  

Прибуття до Кракова.Знайомство з красивим польський містом на річці Вісла - м.Краковом, містом з багатовіковою історією.

Оглядова екскурсія по старому Кракову, розташованому на березі річки Вісли, місто славне безцінними пам'ятками культури та мистецтва, а його центр занесений в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Під час екскурсії Ви побачите пам'ятки міста: Середньовічні стіни Кракова з барбаканом і Флоріанськими воротами, Центральну площу з костелом Діви Марії, суконними рядами та ратушною вежею.
Поселення в готель.
Вільний час для самостійних прогулянок.

2 день

Сніданок у готелі. Вільний день в Кракові.

  

Пропонуємо факультативно відвідати:
Вавельський пагорб (15 € дор. / 12 € діти) є одним із символів Польщі і має велике духовне та політичне значення для жителів країни.Вавельський королівський замок у Кракові являє собою цілий архітектурний комплекс, який є найголовнішим символом країни.
Починається історія Вавеля в X столітті. Замок в цей час став символом як політичної, так і духовної влади. Досить тривалий час, починаючи з XI століття і закінчуючи XVII, Вавельський замок мав статус головної резиденції місцевих правителів, тому, що столиця Польщі в той час розташовувалася в Кракові ; 

Єврейський квартал Казімєж (10 €) нерозривно пов'язаний з історією краківських євреїв. Їхню долю іноді називають феноменом вигнань і повернень. У єврейському Казімежі життя вирувало з кінця XV століття до трагічного Геноциду. З 1989 року з'явилася мода повертатися в Казімєж, а в 1993 році Стівен Спілберг зняв тут фільм "Список Шиндлера". Саме з цього періоду в усьому світі стало відомо про краківському Казімежі;

Краківський підземний музей (15 € дор. / 13 € діти). Якщо хочете знати, яким був Краків кілька століть назад, варто просто спуститися під землю. Чотири метри вниз під головну площу міста - і опинитеся віч-на-віч з історією. Краківський музей один з найбільших підземних музеїв Європи.

Вільний час для підготовки до зустрічі Нового року.

Охочі можуть замовити Новорічний бал-бронюється заздалегідь разом з туром або відправитися на головну площу.

3 день

З НОВИМ 2020 РОКОМ ДРУЗІ!
Вільний день.Факультативно пропонуємо поїздку "Місто на межі гірських лугів і гранітних вершин Польських Татр" (20 € -дорослий, 15 € діти до 16 років).

    

Переїзд в Закопане - відомий гірськолижний курорт, який по праву називають зимовою столицею Польщі, куди приваблюють туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича дерев'яна архітектура, помилуватися якою можна на фоні височить над містом гори Гевонт.

Прогулянки по вулицях Закопане, зокрема, центральної - Крупувки. Для любителів розкішних панорам - підйом на гору Губалувку (фунікулер оплачується самостійно). Вільний час для покупки сувенірів, вивчення культури, традицій і місцевої кухні під мотиви гуральських музикантів. Чисте гірське повітря з ароматами хвої привертає сюди багато мандрівників, які вже полюбили цей курорт.

Вільний час.

Факультативно рекомендуємо відвідування водного термального комплексу Терма Буковина Татранська на 2 години (10 € трансфер +вхідні квитки в терми оплачуються додатково), які є центром розваги для всієї родини розташувалася в прекрасному куточку природи, в оточенні гір та хвойного лісу з красивою гірською панорамою. На території 12 басейнів. Температура води в басейнах міститься в межах 28-36С. Передбачено також ряд розваг для дітей і молоді, плавальна гірка і спеціальні басейни для самих маленьких.

Факультативно рекомендуємо "Куліг з огніском" - це дійсно море задоволення! (Дорослі - 25 €, діти - 20 €). Прогулянка лісом на санях, запряжених кіньми в супроводі горянина і пікнік. Такий пікнік завжди супроводжується смаженими ковбасками та розпиванням "гуральського чаю".

Пізніше повернення до Кракова.

4 день.

Ранній сніданок. Виселення.Переїзд в Україну.

  

По дорозі (всією групою в разі виїзду на факультатив) Переїзд в місто солі Бохню. Факультативно пропонуємо екскурсію в Соляні шахти в Бохні - найстаріші в Польщі (дорослі - 25 €, діти до 12 років-20 € з вхідними квитками). Добувати сіль тут почали в 1249р.. В результаті восьми століть важкої праці шахтарів під Бохні простягається величезний підземне місто, в якому роль вулиць грають звивисті коридори, а роль площ - неймовірних розмірів камери. Сіль в Бохні перестали добувати тільки в 80-х рр. XX ст. Колишні соляні шахти були перетворені в унікальний музей солі шахтарської справи і солі. Для відвідувачів музей приготував безліч цікавих сюрпризів, в тому числі поїздку на шахтарському поїзді і водний маршрут по підземним соляним озерам.

Орієнтовне повернення до Львова в 23:00-24:00 в залежності від перетину кордону.

Вартість з людини при 2-3 місному розміщенні: 

У вартість не входить:

Важливо:

Просимо ознайомитися з основними правилами і рекомендаціями під час Вашої подорожі. 

© PE "Galicia-tour", 2002-2024 | All rights reserved.